Lensinizi Deneyin!

 
Kargo Takip

 
Markalar
 
RENK KÖRLÜĞÜ

Renk Körlüğü Testi  tıklayın

 
Kampanyali
 
Özel
 

Hakkımızda

Hizmet Anlayışımız;

Optik Sektöründeki alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının Kontak lens ve Optik sektördeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. Bu sebeple Ürün çeşitliliğini maximum seviyede tutarak bu site aracılığı ile ulaşabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Siparişinizin onaylanmasının ardından Türkiye’ nin neresinde olursanız olun ortalama 48 saat içerisinde siparişleriniz elinize ulaşır (Bu süre İstanbul için 24 saattir) . Sizlerin lenslerinizle ilgili tüm sorunlarınıza tıbbi bilgiler ışığında çözümler üretmek, lensle ilgili sorularınızı cevaplamak yine bu anlayışın göstergesidir.

Kalite Anlayışımız;

Kalite sunulan bir hizmetin sonucu olduğundan biz tüm önceliklerimizi vereceğimiz hizmet üzerinde yoğunlaştırdık. Peralens.Com olarak sitemizde satılan tüm ürünler CE(Avrupa’da Uygunluk), FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) ve SAĞLIK BAKANLIĞI izinli Distribütör firmaların tüm garanti şartlarına sahiptir.

Tüketici Haklarına Saygı;

www,peralens.com satın aldığınız her ürün için 4077 sayılı kanun ışığında müşteri haklarına saygılı olmayı taahhüt eder.